אודות ביכורים אירוח יולדות

איזו יולדת לא הייתה רוצה לצאת לחופשה מפנקת בבית מלון לאחר הלידה? הרי כל מה שיולדת רוצה לעצמה הם כמה שעות שינה ואם אפשר עוד כמה שעות שינה וקצת שקט בין לבין. כל יולדת מעדיפה לעשות את זה בחדר מרוהט יפה ומבהיק מניקיון ומריח ממצעים טריים שהוחלפו רק הבוקר ומסבונים מסודרים יפה בחדר האמבטיה המעוצב. בשעת הארוחות היא תשמח לראות בר סלטים עשיר ומנות בריאות ומזינות ולא תזיק גם האפשרות להתלבט בין המבחר. אם כבר פינוק – אז עד הסוף.

הוא אשר אמרנו - בית מלון.

אלא שבבית מלון אין מי שמטפלת בידיים אמונות בתינוק שלה, לא מחתלת בשעת הצורך, לא רוחצת, לא עוקבת אחר הבילירובין, לא בודקת שהכל כשורה ולא מנחמת ומרגיעה בשעת בכי. אין מי שמאכילה בלילות כשהיולדת רוצה כל כך להשלים שעות שינה חסרות ומאפשרת את הרוגע הנפשי ההכרחי ליולדת הטריה כשהיא מבקשת לנוח ולהתאושש לאחר הלידה – הידיעה שמישהי בעלת ידע וניסיון מטפלת היטב בתינוק שלה.

אין ספק שלו היה חיבור כזה בין תנאי בית מלון לבין בית החלמה ליולדות הוא היה מנצח!

אז זהו, שיש.

האווירה במקום

רוגע – זו מילת המפתח ב'ביכורים'. זהו מקום אידיאלי למנוחה, בלי המולה ובמקום שקט, שיכול להכיל כ-40 יולדות, כאשר התוכנית היא להתרחב לקומה נוספת ולאכלס עד 60 יולדות.

לאחר חשיבה מעמיקה בחרנו בפלטפורמה של בית מלון – מנוחה, רוגע, שירות ברמה גבוהה, אסתטיקה וכמובן – טיפול מיטבי בתינוק.

ב'ביכורים' יכולה היולדת לבחור בין חדר פרטי (הבעל יכול להצטרף ללינה ולארוחות במחיר נוח מאוד), חדר לשתיים וחדר לשלוש. כל החדרים זהים בסטנדרט הגבוה שלהם מבחינת ריהוט, שירות וניקיון. בחדרים יש מקום ברווח לכל יולדת. ישנה האפשרות להסיט וילון בין המיטות וסביבן. כך שכאשר היולדות רוצות לשקוע בשינה עמוקה או לטפל בתינוק, הן יכולות להיכנס ל"שטח פרטי" במשיכת וילון, וכאשר הן רוצות לשוחח ביניהן – גם זה אפשרי.